Elektronické nástroje a nový věstník

Magdalena K
Příspěvky: 19
Registrován: 24 srp 2023 10:33

Elektronické nástroje a nový věstník

Příspěvek od Magdalena K »

Je to tak, jak uvádíme na našich stránkách. Elektronické nástroje už nebudou napojené na Věstník veřejných zakázek. Znamená to, že ze svého EZAKu už do Věstníku formulář nepošlete :(

Podle důvodové zprávy ministerstva pro místní rozvoj je "vytváření rozhraní pro napojení jednotlivých elektronických nástrojů pro doručování formulářů" neefektivní. My si to nemyslíme, díky tomuto napojení jste na Věstník od 1. 4. 2023 přes EZAK odeslali ke zveřejnění 2 871 formulářů.

Nebude Vám tahle funkce chybět?
TomášSláma7
Příspěvky: 3
Registrován: 01 zář 2023 09:48

Re: Elektronické nástroje a nový věstník

Příspěvek od TomášSláma7 »

Tak já si to pořídil a připlatil si za to a vy mi to teď zeberete???
Opravdu si takto představujete postupné kroky k větší elektonizaci. Toto mi spíš připadá jak komunistické postupy: "jeden krok dopředu, dva kroky zpátky". To by mne fakt zajímalo, který komunista za tímto nesmyslem stojí.
8-)
Magdalena K
Příspěvky: 19
Registrován: 24 srp 2023 10:33

Re: Elektronické nástroje a nový věstník

Příspěvek od Magdalena K »

TomášSláma7 píše: 11 zář 2023 13:05 Tak já si to pořídil a připlatil si za to a vy mi to teď zeberete???
Opravdu si takto představujete postupné kroky k větší elektonizaci. Toto mi spíš připadá jak komunistické postupy: "jeden krok dopředu, dva kroky zpátky". To by mne fakt zajímalo, který komunista za tímto nesmyslem stojí.
Dobrý den,
bohužel na toto nemáme vliv, jde o rozhodnutí Ministerstva pro místní rozvoj. Komunikace s ministerstvem na toto téma byla dlouhá, přesto nám napojení nedovolili. I tak se budeme snažit, aby byl pro Vás přechod na nový Věstník co nejméně komplikovaný.

MK
Odpovědět